O nás

Přehrát video

Kdo je Natrix?

Jsme plavecký klub s vlastním neveřejným plaveckým centrem v Úvalech. Jsme tu s vámi již od roku 2011, letos slavíme 10 let!
Naše plavecké centrum je postavené přímo na míru pro výuku plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku.

To, co nás řadí mezi nejlepší plavecká centra, je jak špičkové zázemí splňující nejpřísnější hygienické požadavky, tak zejména zkušený a stabilní tým instruktorek s dlouholetou praxí, odpovídajícím vzděláním v oblasti plavání a fyzioterapie.

Maximální kvalita

Zaručíme vám maximální kvalitu vedení kurzů, nejlepší zázemí v regionu a jistotu, že u nás vaše děti budou mít nejlepší péči a získají správné plavecké návyky.

Máte tedy jistotu své „plavací tety“ po celou dobu kurzu a kurzů následných. Poskytujeme také velkou variabilitu náhrad a stálým plaváčkům převody náhrad do dalších kurzů.

Za nás hovoří dlouholeté výsledky, podívejte se na videa na našich stránkách.

box_predskolaci
_4fr7758

Bazén

Pro děti od ukončeného 6. měsíce do cca 6 – 7 let probíhá skupinová výuka v bazénu 8 x 4 m s vodou teplou 32° C. Délka výukové lekce je 30 minut.

Se staršími dětmi, které se chtějí dále zdokonalovat v jednotlivých plaveckých způsobech, pokračujeme ve výuce v městském bazénu v Čelákovicích.

Při výuce plavání nejmenších miminek do 6 měsíců věku se řídíme vyhláškou č. 238/2011 Sb., která stanovuje pravidla pro plavání kojenců mladších 6 měsíců a neumožňuje účast těchto dětí ve skupinové výuce na bazénu.

Rozdíl je poznat!

Věříme, že oceníte, narozdíl od jiných plaveckých klubů, oddělené dámské a pánské šatny se sprchami, recepci, prostornou hernu pro relaxaci, vlastní parkoviště, kočárkárnu, Wi-Fi připojení…

V našem klubu najdete široké spektrum dalších aktivit od cvičení dětí, hudební výuku Yamaha Class po víkendové rodinné plavání či možnost pronájmu prostor pro uspořádání narozeninové oslavy vašeho dítěte.

img_4905
Co o nás

říkají naší klienti?

přečtěte si recenze Google.

"Jedním slovem super. Holky mi ve vodě rozhýbaly dcerku po operacích. Chodíme stále. Bezva přístup všech, moc se nám tam líbí. Skvělé zázemí, čistota."
Zaneta Z.

Natrix Úvaly

Hřiště pro vaše děti přímo u nás