Časté otázky

Otázky

Na které chcete nejčastěji odpověď.

Teplota bazénu je 32 °C. Vodu máme ošetřovanou chlorem s hodnotami dle norem vyhlášky pro koupelové bazény. Čištění probíhá přes střednětlakou UV lampu a ozón.

6 dětí s rodičem (starší děti bez rodiče) + instruktor.

Miminka od 3 do 6 měsíců plavou ve velké vaně (vaničkové plavání), děti od ukončeného 6 měsíce do cca 6 – 7 let plavou v bazénu. Na cvičení k nám dochází děti od 6 měsíců do cca 3 let.

Ano. Máme zvlášť šatnu a sprchy pro muže a ženy s vlastním vstupem na bazén. Všichni rodiče i děti se musí před vstupem na bazén umýt mýdlem bez plavek.

Není, a to ani pro dospělé, ani děti. Je to na dobrovolnosti. Dlouhé vlasy je ale třeba svázat do gumičky.

Miminka plavající ve vaně plavky nemají. Děti od 6 měsíců plavou v látkových plavkách s pevnou gumičkou okolo bříška a nožiček, papírová koupací plena se nevkládá. Větší děti už mají klasické plavky.

Je to možné, ale musí se v šatně převléknout do čistého oblečení ( plavky, tričko, kraťasy, župan..) a umýt nohy ve sprše.

Není, ale doporučujeme jak pro rodiče, tak i děti a návštěvy. Povrch ve sprchách a u bazénu je sice protiskluzový, nicméně s obuví předejdete uklouznutí. Musí být samozřejmě čistá!

Pokud není ve velkém rozsahu, děti s ním do vody můžou. Nesmí být ve fázi mokvání a po plavání je třeba pokožku ošetřit krémem.

Toto je individuální. Každé dítě je jinak šikovné. Důležité je, aby rodič už nemusel pomáhat ve vodě. Plavec musí zvládnout polohu na zádech (splývání, hvězdička).

Ano. Na recepci je k dispozici mikrovlnka. Rodiče mohou využít misky, talíře, lžičky, zakoupit si dětské příkrmy, ovocné přesnídávky, vodu, džusy, kávu, čaj i sladkou odměnu 🙂

Hernu bohužel není možné využívat pro veřejnost. Slouží jako aklimatizační místnost, kde si děti a rodiče můžou dát svačinu a pohrát si. Po plavání je potřeba ji nejpozději do hodiny opustit. Děti, které se účastní kroužku cvičení a yamahy, můžou v herně setrvat 30 minut.

Ano. Máme plavky pro malé i větší děti, neopreny pro předškoláky a školáky, župany, plavecké brýle, plavecké pomůcky, potápěcí hračky…

Větší děti můžou počkat v herně. Po dohodě na ně recepční může dohlídnout, ale hlídací službu nemáme.