Plavání kojenců, batolat a předškolních dětí v Úvalech

Na okraji Úval směrem na Jirny najdete NEVEŘEJNÉ PLAVECKÉ CENTRUM KLUBU NATRIX POSTAVENÉ PŘÍMO NA MÍRU PRO PLAVÁNÍ KOJENCŮ, BATOLAT A DĚTÍ PŘEDŠKOLNÍHO VĚKU s veškerým zázemím, které splňuje nejpřísnější hygienické normy, včetně bezbariérovosti.

Plavecké centrum disponuje bazénem o rozměrech 8 x 4 m s vodou teplou 32° C. Kromě bazénu u nás najdete speciální vanu pro plavání nejmenších miminek, oddělené šatny a sprchy pro ženy a muže, velkou hernu pro aklimatizaci děti, tělocvičnu, recepci s barem, WIFI připojení... Samozřejmostí je prostorné parkoviště a uzamykatelná kočárkárna přímo v objektu.

V plaveckém centru klubu Natrix probíhá výuka plavání pro děti od 6 týdnů do cca 6-7 let podle unikátního plaveckého programu SAFELY IN WATER  s důrazem na prvky intuitivní  sebezáchrany.

Starší děti pokračují ve výuce plavání v 25m bazénu v Čelákovicích.

Od 1. září probíhá PODZIMNÍ KURZ PLAVÁNÍ, který bude končit 16. 12.  2016. Kurzy v pondělí, úterý, čtvrtek, pátek mají 15 lekcí, středeční kurzy 14 lekcí.

PODZIMNÍ KURZ CVIČENÍ začíná od 15. září a končí 16. prosince 2016. Čtvrteční a páteční kurzy mají 13 lekcí.

Informace o kurzech a volných místech na tel. 725950602-604 nebo mail: monika@klubnatrix.cz

Adresa:

Plavecký klub Natrix

Jirenská 1883

250 82 Úvaly

tel. recepce: 725 950 604

Zvětšit mapu

Plavecké centrum klubu Natrix v Úvalech

Na okraji Úval směrem na Jirny najdete NEVEŘEJNÉ PLAVECKÉ

CENTRUM KLUBU NATRIX POSTAVENÉ PŘÍMO NA MÍRU PRO PLAVÁNÍ

KOJENCŮ, BATOLAT A DĚTÍ PŘEDŠKOLNÍHO VĚKU s veškerým zázemím,

které splňuje nejpřísnější hygienické normy, včetně bezbariérovosti.

Plavecké centrum disponuje bazénem o rozměrech 8 x 4 m s vodou

teplou 32° C. Kromě bazénu u nás najdete speciální vanu pro plavání

nejmenších miminek, oddělené šatny a sprchy pro ženy a muže, velkou

hernu pro aklimatizaci děti, tělocvičnu, recepci s barem, WIFI připojení...

Samozřejmostí je prostorné parkoviště a uzamykatelná kočárkárna přímo v

objektu.

V plaveckém centru klubu Natrix probíhá výuka plavání pro děti od 6 týdnů

do cca 6-7 let podle unikátního plaveckého programu SAFELY IN WATER  s

důrazem na prvky intuitivní  sebezáchrany.

Starší děti pokračují ve výuce plavání v 25m bazénu v Čelákovicích.

PODZIMNÍ KURZ CVIČENÍ začíná od 15. září a končí 16. prosince 2016. Čtvrteční a páteční kurzy mají 13 lekcí.

Adresa:

Plavecký klub Natrix