Plavání kojenců, batolat a předškolních dětí v Úvalech

Na okraji Úval směrem na Jirny najdete NEVEŘEJNÉ PLAVECKÉ CENTRUM KLUBU NATRIX POSTAVENÉ PŘÍMO NA MÍRU PRO PLAVÁNÍ KOJENCŮ, BATOLAT A DĚTÍ PŘEDŠKOLNÍHO VĚKU s veškerým zázemím, které splňuje nejpřísnější hygienické normy, včetně bezbariérovosti.

Plavecké centrum disponuje bazénem o rozměrech 8 x 4 m s vodou teplou 32° C. Kromě bazénu u nás najdete speciální vanu pro plavání miminek ve věku 3 - 6 měsíců, oddělené šatny a sprchy pro ženy a muže (k dispozici jsou zde podložky pro miminka či ohrádka), velkou hernu pro aklimatizaci dětí, tělocvičnu, recepci s barem, fény, WIFI připojení... Samozřejmostí je prostorné parkoviště a uzamykatelná kočárkárna přímo v objektu.

V plaveckém centru klubu Natrix probíhá výuka plavání pro děti od 3 měsíců do cca 6-7 let podle unikátního plaveckého programu SAFELY IN WATER  s důrazem na prvky intuitivní  sebezáchrany.

Účastníci kurzů navštěvují své lekce pravidelně každý týden. Výuková lekce trvá 30 minut. Skupiny jsou max. 6členné (6 dětí s rodičem + instruktor). Děti jsou do skupin rozděleny dle věku a dovedností. Každou lekci je možné do 8.00 hod. toho dne, kdy probíhá lekce, omluvit. Řádně omluvené lekce si pak rodiče můžou nahradit v jiný den a čas ve stejné věkové kategorii. Po doplavání mohou rodiče zůstat v herně a ostatních prostorách na aklimatizaci 45 - 60 minut.

Starší děti pokračují ve výuce plavání v 25m bazénu v Čelákovicích.

ZIMNÍ KURZ PLAVÁNÍ A CVIČENÍ bude začínat v pondělí 2. 1. 2017 a končit v pátek 31. 3. 2017.
Zimní kurz plavání bude mít 13 lekcí.
Zimní kurz cvičení bude mít 12 lekcí (necvičí se čtvrtek 26.1. a pátek 17.3. 2017)

Zápis do zimního kurzu probíhá takto:
do 25.11. zápis stávajících dětí na stejné lekce
28.11. - 2. 12. změny termínů, přesuny
od 5.12. zápis nových dětí

Informace o kurzech a volných místech na tel. 725950602-4 nebo monika@klubnatrix.cz

Adresa:

Plavecký klub Natrix

Jirenská 1883

250 82 Úvaly

tel. recepce: 725 950 604

Zvětšit mapu

Plavecké centrum klubu Natrix v Úvalech

Na okraji Úval směrem na Jirny najdete NEVEŘEJNÉ PLAVECKÉ

CENTRUM KLUBU NATRIX POSTAVENÉ PŘÍMO NA MÍRU PRO PLAVÁNÍ

KOJENCŮ, BATOLAT A DĚTÍ PŘEDŠKOLNÍHO VĚKU s veškerým zázemím,

které splňuje nejpřísnější hygienické normy, včetně bezbariérovosti.

Plavecké centrum disponuje bazénem o rozměrech 8 x 4 m s vodou

teplou 32° C. Kromě bazénu u nás najdete speciální vanu pro plavání

nejmenších miminek, oddělené šatny a sprchy pro ženy a muže, velkou

hernu pro aklimatizaci děti, tělocvičnu, recepci s barem, WIFI připojení...

Samozřejmostí je prostorné parkoviště a uzamykatelná kočárkárna přímo v

objektu.

V plaveckém centru klubu Natrix probíhá výuka plavání pro děti od 6 týdnů

do cca 6-7 let podle unikátního plaveckého programu SAFELY IN WATER  s

důrazem na prvky intuitivní  sebezáchrany.

Starší děti pokračují ve výuce plavání v 25m bazénu v Čelákovicích.

Zimní kurz plavání bude mít 13 lekcí.

Zápis do zimního kurzu probíhá takto:
do 25.11. zápis stávajících dětí na stejné lekce
28.11. - 2. 12. změny termínů, přesuny