Klub Natrix

budova BC Natrix v Úvalech

Jsme plavecký klub s vlastním nově vybudovaným neveřejným plaveckým centrem v Úvalech postaveném přímo na míru pro výuku plavání kojenců, batolat a dětí předškolného věku.

To, co nás řadí mezi nejlepší plavecká centra, je jak špičkové zázemí splňující nejpřísnější hygienické požadavky, tak zejména zkušený a stabilní tým instruktorek s dlouholetou praxí, odpovídajícím vzděláním v oblasti plavání a fyzioterapie.

Výuka v plaveckém klubu Natrix probíhá podle speciálně sestaveného výukového programu SAFELY IN WATER  s důrazem na prvky intuitivní sebezáchrany.

Pro děti od ukončeného 6. měsíce do cca 6 - 7 let probíhá skupinové výuka v bazénu 8 x 4 m se slanou vodou teplou 32° C. Délka výukové lekce je 30 minut.

Se staršími dětmi, které se chtějí dále zdokonalovat v jednotlivých plaveckých způsobech, pokračujeme ve výuce v městském bazénu v Čelákovicích.

Při výuce plavání nejmenších miminek do 6 měsíců věku se řídíme vyhláškou č. 238/2011 Sb., která stanovuje pravidla pro plavání kojenců mladších 6 měsíců a neumožňuje účast těchto dětí ve skupinové výuce na bazénu.

V souladu s touto vyhláškou u nás "plavou" nejmenší miminka pouze ve speciální vaně, kde se pro každého plaváčka napouští pitná voda bez jakékoliv chemické úpravy. Ve vaničce plave vždy jen jedno dítě, instruktor i rodič musí být vně vany. Tímto opatřením dodržujeme předepsané hygienické normy a neohrožujeme tak zdraví Vašeho miminka.

Zaručíme vám maximální kvalitu vedení kurzů, nejlepší zázemí v regionu a jistotu, že u nás vaše děti budou mít nejlepší péči a získají správné plavecké návyky. K tomu přispívá nejen speciálně sestavený výukový plavecký program SAFELY IN WATER, ale i stabilní tým instruktorek. Máte tedy jistotu své "plavací tety" po celou dobu kurzu a kurzů následných. Poskytujeme také velkou variabilitu náhrad a stálým plaváčkům převody náhrad do dalších kurzů.

Za nás hovoří dlouholeté výsledky, podívejte se na videa na našich stránkách.

Věříme, že oceníte, narozdíl od jiných plaveckých klubů, oddělené dámské a pánské šatny se sprchami, recepci, prostornou hernu pro relaxaci bez omezení pobytu, vlastní parkoviště, kočárkárnu, Wi-Fi připojení...

V našem klubu najdete široké spektrum dalších aktivit od cvičení dětí, hudební výuku Yamaha Class po víkendové rodinné plavání či možnost pronájmu prostor pro uspořádání narozeninové oslavy vašeho dítěte.

Navštívit nás můžete kdykoli ve všední dny PO - ČT 9.00 - 20.00 hod., v PÁ 9.00 - 14.00 hod.

Informace o plaveckých kurzech vám podá Monika Kašparová na monika@klubnatrix.cz nebo tel. 725950602

Informace o pobytových akcích a ostatních aktivitách u Hanky Němcové na hanka@klubnatrix.cz nebo tel. 725950603

Adresa:

Plavecký klub Natrix